Havadisler
Güncelleme Duyurusu
24 Temmuz 2017 Pazartesi

Merhaba İKV Severler,


Yakında sizlere "Yeni Genişleme Paketi" hakkında güzel haberler vermek üzere hazırlanıyoruz. Yaptığımız çalışmalar neticesinde, oyunda kritik olarak gördüğümüz bazı durumları belli aralıklarla güncellemeler yayınlayarak gidereceğimizi de duyurmak istedik.


İlk olarak pilot sunucu olarak seçtiğimiz Kuklacı sunucusunda 25 Temmuz Salı sabahı yayına alacağımız güncelleme ile aşağıdaki değişiklikler görülebilecek: 

 

  • Alışverişi kolaylaştırmak üzere Teşkilat Bonosu yeniden oyuna eklendi. Eskiden olduğu gibi Mısır Çarşısı'nda Agop'tan 1 Milyon ve 10 Milyon değerindeki Teşkilat Bonoları alınabilecek.
  • Tılsımlar birbiri üzerine konulabiliyor ve aynı slotta iki Tılsım birden kullanılabiliyordu. Üstüste konmayan eşyaların aynı slotta kalmasına yönelik hatayı giderdik. Oyun dengelerini bozulmasına sebep olan bu hatayı düzeltmekte geç kaldığımız için oyuncularımızdan özür diliyoruz.

    Düzenlemeyle birlikte daha önce üstüste konulmuş olan tılsımların etkileri "çalışmayacak" ve envanterde başka bir slota konularak ayrıldığında kullanılabilecektir. ( Tılsımları ayırdıktan sonra oyundan çıkıp girerek Tılsımları aktif .etmeniz gerekmektedir.)

 

Güncelleme sabah "sunucu güncellemesi" sırasında yapılacak olup, sunucuya erişimde herhangi bir kesinti yapılmayacaktır. Kuklacı sunucusu oyuncuları yarın sabah ek dosya güncellemesi almadan doğrudan sunucuya erişebileceklerdir.

Kısa bir süre içerisinde ise diğer sunucularda bu güncellemenin yayına alınması planlanmaktadır. 

 

Tüm oyuncularımızın bilgisine sunarız.

Sobee Studios

2006-2017 © Tüm hakları TTNET A.Ş.'ne aittir.

Siteyi kullanarak KULLANIM SÖZLEŞMESİNİkabul etmiş sayılırsınız.