Yetenek Sistemi

Savaşçıların kullandığı farklı vuruşlar,büyücülerin büyüleri, şifacıların yaratık celp etmeleri gibi belirli bir kudret harcayan özel hareketlerin tamamı yetenek olarak adlandırılır.

İKV’de yetenek sistemleri, oldukça kompleks bir yapıdadır, sınırsız sayıda yetenek kombinasyonu vardır. 3 yetenek ile başladığınız oyunda, her 10 seviyede, 3 yeni yetenek kullanılabilir duruma gelirsiniz.

Her yeni seviyede dağıtabilmeniz için 2 yetenek puanı sizlere verilir.Bir yeteneğe, maksimum 15 puan yatırılabilir. Yatırılan puanlar, yeteneğin farklı şekillerde çalışabilmesini sağlar. 1 puan yatırılmış yetenek ile, 15 puan yatırılmış yetenekler arasında çok büyük farklılıklar vardır. Puan yatırıldıkça, yeteneğin özellikleri genişler.

Yetenekleriniz, yeniden dağıtabilmeniz için 30. seviyeye kadar her 5 seviyede bir kere ve son olarak 40. seviyede son kez ücretsiz olarak sıfırlanacaktır.

Yetenek puanları dilenirse Mısır Çarşısı'nda ve Yeraltı'nda bulunan GBM-0 kullanılarak seviyenize göre değişecek ücret karşılığında sıfırlanabilir.
Ayrıca yetenekler birbirleri ile etkileşebilecek şekilde tasarlandıklarından dolayı, değişik yetenekler bir arada kullanıldıklarında farklı etkiler görülebilir.

Sobee Studios

2006-2017 © Tüm hakları TTNET A.Ş.'ne aittir.

Siteyi kullanarak KULLANIM SÖZLEŞMESİNİkabul etmiş sayılırsınız.