Topkapı Sarayı Lonca Merkezi

TOPKAPI SARAYI LONCA MERKEZİ 25 HAZİRAN'DA YAYINDA!

Topkapı sarayı Lonca Merkezi, 25 Haziran'da loncaların hizmetine giriyor.

Teşkilat'ın yalnızca loncalar için planladığı özel bir dinlenme bölgesi olan lonca merkezi, 25 Haziran'da Topkapı sarayı avlusunda hizmete açılacak. Büyük bir bölümü meteorlar tarafından tahrip edilmiş olan Topkapı Sarayı'nın sağlam kalan avlu bölgesi, dayanıklı metal duvarlar ile çevrildi ve Meteor bölgesine yakın bir noktada, güvenli (?) bir alan oluşturuldu.

Açıklamayı yapan Agah Bey'in, bu atılımın bütün Lonca'lar için hayırlı olmasını temenni eden konuşmasının ardından, Teşkilat'ın Loncalar dairesi bölüm başkanı Akın Galatalı, 25 Haziran'da açılacak Lonca Bölgesinin özelliklerini halka tanıttı.

Ruh Taşları Devrede

Bölgenin en ilginç özelliklerinden biri, 1979 Senesinde, Arzuhalci tarafından İstanbul'a getirilen Ruh Taşı teknolojisinin, ilk kez Teşkilat dışında kullanıma açılacak olması idi. Lonca merkezinden İstanbul'un dört bir yanına güvenli (?) seyahat imkanı sağlayacak olan ruh taşları, aynı zamanda, Teşkilat'ın hareket kabiliyetini de arttırmayı hedefliyor.

Karacin telef oldu!
Ayrıca, yapışkan Kara Cin'lerden bir kendini bilmez, demeçler esnasında oluşan kalabalığı fırsat bilip, izinsiz olarak Ruh taşlarının ilk denemesini yaparak telef olurken, konu ile ilgili açıklama yapan Komutan, Ruh taşlarını sadece Lonca'ya mensup insanların kullanabileceğini, cin'in talihsiz sonunun bu sebepten gerçekleştiğini, Lonca üyeleri için seyahatin son derece güvenli olduğunu belirterek yüreklere su serpti.


Klan savaşları yasak... Muhafızlar kuş uçurtmayacak!

Lonca merkezinde görevli Teşkilat Jandarması, Lonca Merkezinde kuş uçurtmayacak. Komutan, yaptığı açıklamada, "Lonca Merkezinin bir ayrışma değil, bir birleşme ve barış merkezi olarak hedeflendiğini, bu sebeple, Lonca Merkezi'nde herhangi bir klan hareketine asla izin verilmeyeceğini" belirtti.


Alışveriş için yeni tüccarlar

Lonca merkezinde ticaret de canlanacak. Üst seviye loncalar, satın alabilecekleri yeni eşyalara kavuşacaklar. Teşkilat Moda Departmanı, en son Teşkilat kreasyonunu basının ilgisine sundu. Herhangi bir efsun taşımayan, rahat kıyafetler, İstanbul insanının yeni görünüşünü simgeleyecek. Kışın sıcak, yazın serin tutan bu yeni esvaplar, Latex ile pamuklu kumaşın muazzam birlikteliğini sağlayan son teknoloji Sorteks kumaş kullanılarak imal edildi.


Ve dublör hedefler:

Teşkilat üyelerinin savaş yeteneklerini test edebilmeleri için, fareden kuvvetsiz ancak hidradan dayanıklı, yeni dublör hedefler Lonca Merkezi'nde yerlerini aldılar.Lonca Merkezi ile Gelen Yenilikler

- Yalnızca loncaların girebildiği özel bir sayfiye alanı
- Lonca tüccarlarından, lonca seviyesine göre satın alınabilecek yeni eşyalar
- Lonca tüccarlarından akçe ile satın alınabilecek gösterişli bir kıyafet seti
- Oyuncuların hasarlarını tam olarak test edebilmeleri için dublör hedefler
- Topkapı Sarayı Lonca Merkezinden çok sayıda bölgeye özel Ruh taşları yardımı ile anında seyahat. Seyahat edilebilecek bölgeler: Mısır Çarşısı, Hamit'in kahvesi, Meteor Bölgesi, Yeni Bab-ı Ali, Migrat Girişi, Sivri Ada Girişi, Domuzkent, Meran Şehri, Hidra Mağarası

Sobee Studios

2006-2017 © Tüm hakları TTNET A.Ş.'ne aittir.

Siteyi kullanarak KULLANIM SÖZLEŞMESİNİkabul etmiş sayılırsınız.