Eşyalar
 • Yakın Dövüş Silahları

  •   Ağır güçlü balyozlar, hızlı ve keskin palalar, hançerler, baltalar gibi birçok çeşit mevcuttur.

     Farklı silahlar farklı şekillerde hasar verirler. Kesici, Delici ve Ezici olmak üzere üç tip hasar farklı kombinasyonlarda değişik silahlarda bulunabilir. Kimi düşmanlar, zırhları veya fiziksel yapıları yüzünden bunların bazılarına çok dirençli olabilirken, bazılarından ise çok daha fazla etkilenir.   Örneğin iskeletlerin delici ve kesici tipteki silahlardan ezici silahlara oranla çok daha az etkilendiği iyi bilinen bir gerçektir.

     Bu nedenlerden ötürü bir savaşçının yanında farklı tipte silahlar taşıması oldukça yaygın bir alışkanlıktır.

   Hidra
 • Menzilli Silahlar

  •  Tümü delici tiptedir ve verdikleri zarar yakın dövüş silahlarından düşüktür. Güvenli bir mesafeden ilk darbeyi indirme şansı vermesi açısından tercih edilirler. Çoğu tecrübeli savaşçı düşman yakına gelene kadar menzilli silahlarıyla düşmanı yaralar ve yanına gelince asıl silahlarını devreye sokar.

   Menzilli Silahlar
 • Asalar

  •  Büyücü ve şifacıların vazgeçilmez silahları ve prestij sembolleridir. Çoğu büyücü asasını darbe indirmek için değil üzerine yüklenmiş efsunlar için yanında taşır.

 • Kıyafetler ve Zırhlar

  •   Ne kadar kaliteli malzeme ile giyinmişseniz o kadar iyi korunuyorsunuz demektir. Kıyamet sonrası dünyada bazı dayanıklı materyalleri bulmak zorlaşmış olmasına karşın Teşkilat ve bazı diğer gruplar üyelerini en iyi şekilde giydirmeye gayret etmiştir. Her kıyafet, darbelerden daha az etkilenmeyi sağlayacak ve kimilerinin üzerindeki efsunlar ise herhangi bir savaşın gidişatını değiştirebilecek farklar yaratacaktır.

   Zırh çeşitlerini görmek için resimlerin üzerlerine gelin

   Alternative content

   Get Adobe Flash player

   Alternative content

   Get Adobe Flash player

 • Özel Eşyalar
  •  
   Özel eşyaları, diğer eşyalardan ayıran özellikler, normaldeki kullanımlarına ek olarak, bir veya birkaç özelliğinizi arttırmalarıdır. Özel eşyalar isimleri ve isimlerinin yazıldığı renklerle normal eşyalardan kolayca ayırt edilebilirler.

   İsim renkleri ve anlamları:

   Turkuvaz: 1 özelliğinizi arttıran büyülü eşyalardır.

   Sarı:  2 özelliğinizi birden arttıran büyülü eşyalardır.

   Mor (Nadide):  2 özelliğinizi birden artıran eşyalardır. Sarı eşyalardan daha güçlülerdir. Normal yaratıklardan düşmezler, bazı özel yaratıklardan düşebilirler veya görevle verilirler. Bazıları reçete ile üretilebilir.

   Turuncu (Şaheser):  Turuncu eşyaların tamamının görüntüleri de farklı ve kendilerine özeldir. Bu eşyalara “Şaheser”’de denir. Şaheserler 2’den fazla özelliğiniz arttırırlar. Bu eşyaların normal kuvvetleri de, aynı seviyedeki diğer eşyalardan çok daha fazladır. Sadece bazı özel yaratıklardan düşerler veya görevle verilirler. Bazıları reçete ile üretilebilirler.

Sobee Studios

2006-2017 © Tüm hakları TTNET A.Ş.'ne aittir.

Siteyi kullanarak KULLANIM SÖZLEŞMESİNİkabul etmiş sayılırsınız.