Lonca Nedir?
 

Sevgili İstanbul halkı, Teşkilatın cesur üyeleri ve siz kıyamet sonrası varolmayı başarabilmişler,

1956'daki talihsizlikten beri, kıyametin olumsuz koşullarına ve lanetli yaratıklarına karşı tek vücut olduk. Günümüzde dünya üzerinde hala insan diye bir şey varsa, bunu borçlu olduğumuz yegane şey birlikteliğimizdir.

Evet kendi aramızda da nice savaşlar, çatışmalar yaşandı. Bildiğiniz gibi her şey her zaman ideal koşullarda gelişemedi. Ancak insanlığı topyekün ortadan kaldıracak güçte bilinçli ve bilinçsiz olgulara karşı bir araya gelmeyi başardık.

İşte bugün, bizi ayırmaya çalışan dış güçlere karşı birlikteliğimizi daha organize hale getirmenin zamanıdır. Bugün daha fazla insanı birbirinden haberdar edeceğiz. Artık sokak köşelerinde yalnız ölen garibanlar kalmayacak. Bugün kıyamete karşı büyük bir adım daha atacağız.

Sizlere yeni iletişim teknolojileri ve yeni organizasyon tüzüğü ile ilgili dev icraatımızı sunmaktan gurur duyuyorum.

Lonca Sistemi ile, artık Kıyamet'e karşı yeni bir dönem başlıyor. Bu, Teşkilat'ımızın son dönemde yaptığı en büyük atılımdır. Herkesi Lonca sistemine katılmaya davet ediyorum. Unutmayalım, bugün çevresinden haberdar olmayan, yarın var olamaz.

Akın Galatalı
(Teşkilat Planlama ve Organizasyon Daire Başkanı)


LONCA NEDİR?
Lonca, oyuncu gruplarının kolayca bir araya gelebilmelerini, kendilerine ait sohbet kanallarından yazışabilmelerini, birlikte hareket etme kolaylığını ve loncaya özel oyun eşya ve öğelerinden faydalanmalarını sağlayan sistemdir.

Lonca lisansınla kendi loncanı kurabilir veya daha önceden kurulmuş bir loncaya başvuruda bulunabilirsin. Hala Lonca Lisansın yoksa Çemberlitaş Özel Sürüm Kutu alarak Plus Paketini hesabına yüklemen yeterli.

Lonca sistemiyle ilgili merak ettiğin soruların cevaplarını Sıkça Sorulan Sorular sayfamızda bulabilirsin.

Sobee Studios

2006-2017 © Tüm hakları TTNET A.Ş.'ne aittir.

Siteyi kullanarak KULLANIM SÖZLEŞMESİNİkabul etmiş sayılırsınız.