Karakter Yaratma

Kısa bir yüklemenin ardından bir sokak görüntüsü ile karşılaşacaksınız. Bu ekran, İKV’nin karakter oluşturma ve oluşturduğunuz karakterlerden birini seçme ekranıdır.

Bu ekranda varolan karakterleriniz görünecektir. Başlangıçta hiç karakter oluşturmamış olduğunuzdan sokak boş olarak gelir. İKV oyununda her bir kullanıcı hesabında maksimum 4 karakter yaratabilirsiniz. Şimdi ekranın üst kısmında görülen “Yeni Karakter”, “Karakteri Sil” ve “Başlat” menülerini sırasıyla açıklayalım.

Yeni Karakter :
Bu ikona tıkladığınızda karşınıza sağdaki karakter yaratma menüsü gelecektir. Bu ekranda aynı zamanda sol tarafta oluşturmakta olduğunuz karakteri, farenizin sağ tuşuna basılı tutarak çevirebilir ve her açıdan görebilirsiniz.

Karakter yaratma menüsünde en üst bölüme karakterinizin cinsiyetini seçebilirsiniz. Karakterinizin cinsiyetini seçtikten sonra, sınıfını seçmeye geliyor sıra. Savaşçı, büyücü ve şifacı sınıflarından size uygun olan herhangi birini seçebilirsiniz.

Sınıfınızı seçtiğiniz kısmın altında karakterinizin fiziksel özellikleri bölümü bulunur. Buradaki “OK” tuşlarını kullanarak, yüz şeklinizi, saç şeklinizi ve rengini, sakal şeklini ve rengini (erkek), takı şeklini ve rengini(bayan) belirleyebilirsiniz.

Pencerenin en altında karakterinizin ismini yazacağınız pencere bulunur. İsim seçiminizi de yaptıktan sonra menünün sağ alt kısmındaki onay düğmesine tıklayarak karakterinizi yaratabilirsiniz.Karakterinizi oluşturduktan sonra, yeni karakteriniz daha önceden oluşturduğunuz karakterlerin yanında yerini alacaktır. Şimdi herhangi bir karakteri seçebilirsiniz.

Karakteri Sil :
Bu ikon seçili karakteri silmek için kullanılır.

Başlat :
Seçili karakterinizle oyuna başlamak için bu ikonu kullanırsınız.

Hazırlayanlar :
En alt sağ kısımdaki bu ikona tıklayarak, İKV oyununda emeği geçen kişilerin isimlerini görebilirsiniz

Sobee Studios

2006-2017 © Tüm hakları TTNET A.Ş.'ne aittir.

Siteyi kullanarak KULLANIM SÖZLEŞMESİNİkabul etmiş sayılırsınız.