Havadisler
Yeniyıl Çoşkusu İKV'de başladı
19 Aralık 2022 Pazartesi

Yılbaşı çoşkusunu, Teşkilat neferleri için gerçekleştireceğimiz yılbaşı indirimleri, hediyeleri ve Teşkilat Piyangosu ile karşılıyoruz!

Yılbaşına Özel İndirimler

İKV Çemberlitaş ve Akçe paketlerinde geçerli %50 indirim başladı! 31 Aralık'a kadar sürecek efsane indirim fırsatını sakın kaçırmayın! İndirimli İKV paketlerini Playstore ve Perdigital üzerinden alabilirsiniz.

Yeni yıla daha hızlı girmeniz için Şan ve Klan Parası Arttırıcı x2 ve Lonca Puanı ve EXP Bonus (%50) Arttırıcı ürünlerini içinde barındıran 3260 Akçe değerinde ki Yeni Yıl Arttırıcı Paketi %60 indirimli fiyatı ile İKV Dükkan'da!

İKV Hediye Paketi 2023

Yeniyıl Hediyeleri

İndirimlerin yanında, İKV'nin tüm neferlerine yeni yıl için özel bir hediye paketimizde var! Süresi boyunca tüm sunuculardaki karakterlerinizde geçerli olacak olan ve içinde aşağıdaki avantajları sağlayan Yeni Yıl Hediye Paketi (2023) hediyenizi İKV Dükkan'dan almayı unutmayın.

İKV Teşkilat Piyangosu 2023

Teşkilat Piyangosu

Teşkilat'ın neferlerine sürprizleri henüz bitmedi! Teşkilat'ın her sene düzenlediği "Servet Dolu yarınlar için Teşkilat Piyangosu'na katılın ve yılbaşı çekilişinde büyük ikramiyeyi kaçırmayın!

Tüm neferlerin katılabileceği piyangoya katılmak için yapmanız gereken tek şey Dükkan'a giderek ücretszi olarak dağıtılan Piyango biletini almak!

Teşkilat Piyangosunun Yılbaşı Çekilişinde dağıtılacak ikramiyeler;

Büyük İkramiye

1 Kişiye - Sobee'nin Takdiri Epe

Diğer İkramiyeler

 • 2 kişiye Eşya Seti
 • 5 kişiye Takı Seti
 • 10 kişiye III. Kademe Tılsım
 • 15 kişiye 2500 Akçe

Kurallar ve Katılım Şartları

 • Piyango bileti Dükkan'dan alınır ve piyangoya katılım ücretsizdir.
 • Her kullanıcı yalnızca bir defa piyangoya katılma hakkına sahiptir. Birden fazla piyango bileti alan kullanıcıların biletleri geçersiz sayılacaktır.
 • Piyango bileti dağıtımı Dükkan üzerinde 31 Aralık 2022 saat 23:59'ye kadar devam edecektir. 19 Aralık saat 00:00 itibarıyla yeni açılan hesaplar ile katılım yapılması halinde çekilişe dahil edilmeyecektir.
 • Kazanan karakterlere ikramiye olarak yukarıda belirtilen ödüller verilecektir. Takı Seti, kolye ve yüzükten oluşmakta olup; kazanan kişiler karakterinin sınıfına göre Karaköy'de bulunan çift efsunlu veya Grup Bölgeleri takıları talep edilebilir.
 • Piyango yılbaşından sonra yapılacak olup, kazanan yeni yılın ilk haftası içerisinde açıklanacaktır.
 • Piyango bileti üzerinde numara bulunmaz, piyango çekilişi sıra numarasına göre rastgele yapılacaktır.
 • Piyangoya katılan oyuncularımızın doğrulama için profil bilgilerini doldurmaları gerekmektedir. Hesap profil bilgilerini http://www.istanbuloyun.com/Profile.aspx sayfasından doldurabilirsiniz.
 • TTNET, oyun içi (sanal) ödüllerin dağıtıldığı Teşkilat Yılbaşı Piyangosu ile ilgili, tarihlerde ve içerikte önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Bu durumda katılımcılar, herhangi bir hak iddiasında bulunmayacaklarını kabul ve tasdik ederler.

Sobee Studios

2006-2017 © Tüm hakları TTNET A.Ş.'ne aittir.

Siteyi kullanarak KULLANIM SÖZLEŞMESİNİkabul etmiş sayılırsınız.