Havadisler
İKV Bakım Çalışması ve Son Durum Bilgilendirme
30 Mart 2023 Perşembe

Sevgili İKV Neferleri!

 

Sizlere güncel bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

 

Son zamanlarda oyun sunucularımızda yaşanan saldırılar sebebiyle kesintiler yaşadık. Ancak bu sorunu çözmek için bir takım çalışmalar ile birlikte bir takım önlemlerde aldık, bir yandan da çalışmalarımız devam ediyor.

 

Yapılan çalışmalar ve alınan önlemlerden bazıları şunlardır;

-Karakter yaratma esnasında belirlenmiş sınıflar dışında bir sınıf kullanılmasına izin veren bulgu giderildi,

-Oyun içerisinde elde edilmesi mümkün olmayan sadece bizim tarafımızdan hediye edilebilen özel eşyalar artık aktarılamayacaktır,

-Oyun içerisinde üretilmesi, yaratıktan düşmesi mümkün olmayan sadece Akçe ile satın alınabilen veya tek seferlik görevlerde verilen iksir ve materyaller de aktarılamayacakatır.


Yaşanan saldırılarda dahli tespit edilen kullanıcıların hesaplarına ek olarak önlem amaçlı bazı kullanıcıların hesapları da yasaklandı. Ancak bu hesaplar tekrar inceleniyor ve suçsuz olduğu tespit edilen hesaplar tekrardan aktif ediliyor.

 

Karakter transfer servisi incelemeler süresi içerisinde kapalı kalmaya devam edecektir.

 

Siz değerli oyuncularımızın mağdur olmaması için sunucularımız geçici olarak kapatıldığı süre zarfında İKV Plus paket, Yağma arttırıcı ve benzeri süreli ürünlere sahip hesapların ürünlerin kullanım süreleri 20 gün uzatıldı ve silinen ürünler de hesaplara 20 gün süreyle yeniden eklendi.


31 Mart 2023 Cuma günü bu saldırılardan bağımsız olarak önceden planlanmış bakım çalışmaları nedeniyle, oyun sunucularımız 06:00 - 14:00 saatleri arasında kapalı kalacaktır.

 

Nisan ve Ramazan aylarına özel indirimler ve kampanyalar için takipte kalmanızı öneriyoruz. Sizlerin İKV’ye olan heyecanını ve tutkusunu biliyoruz ve en kısa sürede yeniden keyifli zamanlar geçireceğimizi umut ediyoruz.

 

Sevgilerimizle

Sobee Studios

2006-2017 © Tüm hakları TTNET A.Ş.'ne aittir.

Siteyi kullanarak KULLANIM SÖZLEŞMESİNİkabul etmiş sayılırsınız.